PREMIJER BiH: Stepi debitovao pobjedom

Novi trener Laktaša Dragoslav Stepanović debitovao pobjedom protiv Slobode. Leotar bolji od Borca (2:1), novi trijumf Slavije.

PREMIJER BiH: Stepi debitovao pobjedom Izvor: MONDO

Novi trener Laktaša Dragoslav Stepanović debitovao je pobjedom protiv Slobode (2:0). Laktaši su do trijumf obezbijedili za samo sedam minuta kada su strijelci bili Mikić i Novaković. Bila je to prva pobjeda Laktaša još od 29. avgusta prošle godine.
Leotar je na domaćem terenu savladao lidera šampionata banjalučki Borac (2:1). Domaći tim u vođstvo je doveo Vico u 11. minutu iz penala, a na 2:0 povećao je Ristić u 89. Borac je do kraja uspio samo da preko Ćorića smanji rezultat. Fudbaleri Slavije vezali su dva trijumfa. Nakon što su u prošlom kolu bili bolji od Širokog kod kuće, u subotu su u gostima bili bolji od Zvijezde u Gradačcu (3:2). Junak pobjede bio je Darko Spalević sa dva gola.