Siti "odrao" Real! (VIDEO)

Za nama je noć velikih derbija na stadionima širom SAD...

Tri velika evropska derbija odigrana su u noći između srede i četvrtka u okviru letnjeg Kupa šampiona.

Najglasnije će svakako odjeknuti ubedljiv poraz aktuelnog, dvostrukog uzastopnog šampiona "starog kontinenta", od razigranog tima Pepa Gvardiole.

Mančester siti - Real Madrid 4:1 (0:0), pred 93.000 ljudi u Los Anđelesu, uz podatak da su dva gola za "građane" dali štoperi - Nikolas Otamendi i Džon Stouns.

Mančester siti - Real 4:1

Golom Nejmara u 31. minutu, Barselona je u Merilendu pobedila Mančester junajted 1:0!

Barselona - Mančester junajted 1:0

Publika u Majamiju mogla je da uživa u okršaju prvaka Italije i daleko najskupljeg tima Francuske: Juventus - Pari sen Žermen 3:2 (1:0), golom Klaudija Markizija iz penala u 89. minutu!

Juventus - PSŽ 3:2

Ovde nije kraj julskim fudbalskim uzbuđenjima, jer se danas u Singapuru sastaju Bajern i Inter, u subotu Inter i Čelsi, a u noći između subote i nedelje na programu su mečevi Mančester siti - Totenhem i "El klasiko" Real - Barselona.