Ne igraju Evropu, a "tukli" i drugog šampiona

Izabranici trenera Lućana Spaletija ostavili odličan utisak na turniru u Singapuru protiv šampiona Nemačke i Engleske.

Fudbaleri Intera na postolju u Singapuru!

Ekipa Lučana Spaletija je pre dva dana savladala šampiona Nemačke (Inter - Bajern 2:0), da bi ove subote zabeležila i drugi trijumf u ovoj azijskoj zemlji pobedivši prvaka Engleske golovima fudbalera sa Balkana - Stevana Jovetića i Ivana Perišića.

Sa dve pobede to im je bilo dovoljno da trijumfuju na ovom pripremnom turniru, drugi je Bajern, a trećeplasirani Čelsi koji je izgubio obe utakmice.

INTER - ČELSI 2:1 (1:0)

"Nerazuri" su do vođstva došli na kraju prvog poluvremena kada je Cezar Aspilikueta napravio jedanaesterac, Jovetić ga promašio, ali se ispravio nakon odbrane Kurtoe. Čelsi, koji je igrao u maltene najjačem sastavu i u ovom meču, drugi put je morao da vadi loptu iz mreže nakon saradnje Jovetića i Perišića koju je ovaj potonji rešim pogotkom.

Nakon toga je usledio veliko broj izmena, a iz ovog susreta pamtiće se i bizaran autogol.

Žofri Kondogbija se obrukao u 74. minutu meča kada je savladao svog golmana sa više od četrdeset metara udaljenosti, što je jedan od najsmešnijih golova na ovim pripremama (VIDEO).

Tu su naravno i ostali golovi sa ovog meča.