Remi u Albaniji za nadu Partizana

Bez pobjednika u duelu Skenderbega i Jang Bojsa - 1:1 (0:0).

Poprilično skroman meč na "Elbasan Areni" odigrali su Skenderbeg i Jang Bojs, a obje ekipe na kraju su morale da se zadovolje bodom.

SKENDERBEG - JANG BOJS 1:1 (0:0)

Gosti su bili bolji, naročito u nastavku, a kada Mihel Ebišer i Marko Burki nisu uspjeli da pogode iz veoma dobrih pozicija, kazna je stigla na drugoj strani.

Fudbaler iz Gambije Ali Sove pogodio je za veliko slavlje domaćih, ali ipak, samo sedam minuta kasnije, Rodžer Asale donio je izjednačenje i bod svom timu.

Švajcarci su tako i u drugoj utakmici uspjeli da stignu zaostatak i remiziraju, dok su Albanci, nakon poraza u prvom kolu od Dinamo Kijeva, osvojili prvi bod ove sezone u Ligi Evrope.

TABELA GRUPE B: Dinamo Kijev 5, Jang Bojs 2, Partizan 1, Skenderbeg 1.

SKENDERBEG (4-3-3): Šehi - Mici, Aliti, Jašanica, Vanđeli - Adeniji, Lilaj, Muzaka (77. Dita) - Sahiti (67. Nimaga), Gavazaj (20. Taku), Sove.

JANG BOJS (4-4-2): Fon Balmos - Jos (76. Mbabu), Fon Bergen, Vitrih, Burki - Sulejmani (70. Nsame), Ebišer, Sanogo, Šik (70. Fasnaht) - Ngamaleu, Asale.

Blizu senzacionalnog rezultata bila je Rijeka, koja je gubila 0:2 na "San Siru", ali je golom Josipa Eleza iz penala u sudijskoj nadoknadi stigla do izjednačenja.

Ipak, Milan se izvukao kada je mrežu šampiona Hrvatske u 94. minutu pogodio Patrik Kutrone.