Kejn je nezadrživ, a Totenhem ubedljiv!

Totenhem pobedio Hadersfild u gostima 4:0. Hari Kejn obeležio prvi meč 7. kola Prijmer lige.

Kakav mesec Harija Kejna!

Najbolji igrač Totenhema vodio je Sparse do pobede u 7. kolu Premijer lige na gostovanju Hadersfildu - 4:0 (3:0)

Engleski reprezentativac obeležio je utakmicu na "Džon Smits" stadionu, postigavši 13 gol u septembru. Po dva komada dao je Vest Hemu, Evertonu i danas Hadersfildu.

Ako se tome dodaju i golovi koje je Kejn dao u dresu "gordog Albiona" na Malti (dva) i u Ligi šampiona protiv Borusije Dortmund (dva) i APOEL-a (tri), onda se slobodno može reći da je Kejn imao savršenih mesec dana.

Totenhem se četvrtim trijumfom u sezoni za sada probio na treće mesto, a ispred njega su samo mančesterski rivali - Junajted i Siti.

Neočekivano ubedljivo slavili su "pevci", jer je domaćin odlično ušao u novu sezonu i u prethodnih šest utakmica doživeo je samo jedan poraz. Međutim, subotnji meč bio je rešen ekspresno, za svehga 25 minuta.

Kejn je načeo Hadersfild u devetom, seriju je nastavio Ben Dejvis u 16, a zaokružio je opet najbolji strelac ekipe u 23. minut. Musa Sisoko je u prvom minutu sudijske nadoknade vremena postavio konačan rezultat.