Veliki preokret "čekićara" u gradskom derbiju!

Vest Hem gubio od Totenhema 0:2 na poluvremenu, ali je pobedio!

Kakvih 15 minuta za Vest Hem na Vembliju ove srede!

Period od 55. do 70. minuta bio je dovoljan za rapsodiju "čekićara" i preokret protiv velikog gradskog rivala Totenhema, kojim je ekipa Slavena Bilića izborila plasman u četvrtfinale Liga kupa - 3:2 (0:2).

"Pevci" su posle prvog poluvremena vodili 2:0, golovima Muse Sisoka u 6. i Dele Alija u 37. minutu, a imajući u vidu formu dva tima, činilo se da će po povratku sa odmora domaći fudbaleri rutinski privesti meč kraju.

Gosti se, međutim, nisu pomirili sa porazom, a posebno ne Andre Ajev. Napdač iz Gane bio je dvostruki strelac za izjednačenje, a potpuni preokret doneo je Angelo Ogbona posle odličnog skoka i udarca glavom na centaršut iz kornera.

Možda Liga kup nije takmičenje od velikog značaja, ali pobeda na ovaj način i to protiv gradskog rivala, sigurno će uliti ogromno samopouzdanje "čekićarima", a hrvatskom treneru kupiti još neko vreme na klupi...

Posle ove utakmice poznati su svi učesnici četvrtfinala, a to su: Čelsi, Vest Hem, Bornmut, Arsenal, Bristol siti, Lester, Mančester junajted i Mančester siti.