PAO slavio u derbiju Atine, Đurđević ni na klupi

Srpski napadač dobija sve manje priliku od promene trenera Besnika Hasija. Posle dva ulaska na klupe, u kojima je skupio 16 minuta, nije bio ni u protokolu za meč protiv Panatinaikosa koji je njegova ekipa izgubila 1:0.

Panatinaikos Olimpijakos 1:0 Izvor: MN PRESS

Veoma loš start sezone za Olimpijakos!

Ni promena trenera na klupi, odnosno odlazak Besnika Hasija, nije "prodrmao" ekipu koja je u okviru 9. kola domaćeg šampionata izgubila u najvećem grčkom derbiju, što im je već treći poraz.

Panatinaikos je do pobede došao golom Viljafaneza u 56. minutu nakon odlične kontre po levoj strani i idealnog pasa za ovog Argentinca.

PANATINAIKOS - OLIMPIJAKOS 1:0 (0:0)

Novi trener Takis Lemonis je trijumfima nad Panioniosom i PAOK-om nagovestio da je pronašao rešenje za loša izdanja Olimpijakosa ove sezone, ali je Panatinaikos ponovo uneo nemire u svlačionicu tima iz Pireja koji je obično dominantno ulazio u sezonu i brzo pravio veliku razliku.

Umesto toga, trenutno su tek četvrtoplasirani i lider šampionata Atromitos im beži dva boda, uz odigran meč manje, dok je zanimljivo razlika između prvog i devetog tek šest bodova.

Za razliku od prethodna dva meča kada je ulazio sa klupe, Uroš Đurđević na ovom meču nije bio ni u protokolu, a mesto startnog napadača zauzeo je Emenike.

Na utakmici sa Panatinaikosom nije bilo dozvoljeno prisustvo gostujućih navijača.