Obavio malu nuždu usred utakmice?!

Golman nižerazrednog engleskog tima zaradio je crveni karton i tri meča suspenzije jer je piškio iza gola tokom meča

Maks Krokombi, golman nižerazrednog engleskog kluba Salford siti napravio je skandal tokom utakmice sa Bredfordom o kojem bruji celo Ostrvo.

U finišu meča ga je "priteralo" pa je urinirao iza gola, što je sudija primetio i odmah mu pokazao crveni karton.

Čuvar mreže sa Novog Zelanda je potom dobio i suspenziju od tri meča.

Svestan da je napravio veliku glupost i obrukao klub, čiji su vlasnici bivše zvezde Mančester junajteda Rajan Gigs, Pol Skols, Niki Bat, Geri i Fil Nevil, 24-godišnji Krokombi uputio je izvinjenje javnosti.

"iskreno se izvinjavam zbog incidenta koji sam napravio. Našao sam se u vrlo nezgodnoj situaciji u kojoj sam loše postupio i upropastio veliku pobedu tima. Nije mi bila namera da bilo koga uvredim, i želim da se izvinim klubovima i navijačima oba tima i obećavam da se to više neće ponoviti", napisao je na Twitteru Krokombi.

Salford siti je trijumfovao rezultatom 2:1, a Maks je isključen u 87. minutu meča. Zar zaista nije mogao da izdrži još tri minuta?