Cio Rim navija za Lacio

Roma pobedila Parmu (2:1) u gostima i vratila se na prvo mjesto. Umorni Inter pod pritiskom pred gostovanje na Olimipku, gdje je znao da izgubi titulu.

Cio Rim navija za Lacio Izvor: MONDO

Roma je uspješno završila gostovanje u Parmi.

"Vučica" je na "Eniju Tardiniju" slavila sa 2:1 i vratila se na prvo mjesto, gdje će sigurno ostati do nedelje uveče, kada Inter, jedini konkurent u borbi za titulu, gostuje Rominom najvećem rivalu Laciju.

Roma je povela već u petom minutu pogotkom kapitena Frančeska Totija, a na 2:0 povisio je Rodrigo Tadei u 75. minutu.

Parma je ublažila poraz golom Davidea Lanzafamea u 81. minutu, a domaćin je u posljednja dva minuta igrao bez isključenog Luisa Himeneza.

Milan je na "San Siru" pobedio Fiorentinu sa 1:0, golom Ronaldinja iz penala u 78. minutu.

Adem Ljajić igrao je za "violu" od 59. minuta, a na teren je ušao umjesto Stevana Jovetića.

"Rosoneri" su utakmicu završili sa deset igrača jer je u finišu isključen Masimo Ambrozini.