• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Liga Evrope - nedelja odluke!

Šta nas očekuje u sredu i četvrtak u drugom po snazi evro-takmičenju.

 Izvor: Mondo/Stefan Stojanović

Nekoliko spektakularnih utakmica (Dortmund, Nica), nekoliko rutinskih pobeda (Milan, Marsej i Arsenal) i mnogo golova obeležili su prva "poluvremena" dvomeča nokaut faze Lige Evrope.

Naravno, uz Napolijevo "tankovanje", odnosno nastup sa praktično drugim timom i jasnom ambicijom da se brzo ispadne iz Evrope zbog Serije A.

Ove srede i četvrtka, na programu su revanši, počev od utakmice CSKA Moskve i Crvene zvezde, koji će ponovo (dan) pre ostalih izaći na teren i ove srede dati ime prvog učesnika osmine finala.

Svi ostali na teren će 24 sata kasnije, uključujući i igrače Partizana, koji će gostovati Viktoriji Plzenj posle beogradskih 1:1.

Posmatrano na papiru, u ostalim utakmicama je već poznato da su jednom nogom u sledećoj rundi Marsej, Arsenal, Milan, Atletiko i Lajpcig, koji je igrao upravo u Napolju i slavio 3:1.

U ostalim utakmicama očekuje se velika borba.

Sosijedad gostuje Salcburgu posle 2:2 u prvoj utakmici, Lokomotiva dočekuje Nicu posle 2:3 u Francuskoj, a Atalanta će dočekati Dortmund posle spektakularnih 3:2 u Nemačkoj.

Pročitajte sve parove i satnicu ovonedeljnog programa, u kojem će se timovi boriti za učešće i u sledećem žrebu, zakazanom za petak, 23. februar u 13 časova.

Revanši šesnaestine finala:

CSKA - Crvena zvezda 18.00 (0:0)

u četvrtak

Lokomotiva - Nica 17.00 (3:2)
Atletiko - Kopenhagen 19.00 (4:1)
Dinamo Kijev - AEK 19.00 (1:1)
Zenit - Seltik 19.00 (0:1)
Lajpcig - Napoli 19.00 (3:1)
Viljareal - Lion 19.00 (1:3)
Viktorija - Partizan 19.00 (1:1)
Lacio - Steaua 19.00 (0:1)
Sporting - Astana 19.00 (3:1)
Atalanta - Dortmund 21.05 (2:3)
Bilbao - Spartak 21.05 (3:1)
Salcburg - Sosijedad 21.05 (2:2)
Milan - Ludogorec 21.05 (3:0)
Arsenal - Ostersunds 21.05 (3:0)
Braga - Marsej 21.05 (0:3)

Tagovi

Komentari 0

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

MONDO Tim kola

FK BORAC

RK BORAC