Totenhemove igrarije na snežnom Vembliju

Trećeligaš Ročdejl samo odložio katastrofu...

Posle 180 minuta fudbala - Totenhem je u šestoj rundi FA Kupa.

"Pevci" su pre deset dana razočarali na gostovanju trećeligašu Ročdejlu i u nadoknadi vremena primili gol za 2:2 koji je značio i ponavljanje susreta, a zbog utakmice više u rasporedu - bili su nemilosrdni prema nejakom rivalu...

TOTENHEM - ROČDEJL 6:1 (1:1)

Son je doveo domaćina u vođstvo u 23. minutu na pas Lamele (prethodno Argentincu poništen gol nakon VAR provere), da bi južnokorejski fudbaler pet minuta kasnije i duplirao prednost s "bele tačke", ali je taj gol zbog zaustavljanja pre šutiranja - poništen.

Ročdejl je iskoristio nervozu svog rivala i izjednačio preko Hamfrisa u 31. minutu, ali to je samo naljutilo Totenhem.

Ljorente je od 47. do 59. minuta postigao tri gola, da bi na "snežnom" Vembliju do kraja pogađali opet Son u 65. i Voker-Piters u trećem minutu nadoknade, pa je Ročdejl tako pretrpeo i pravu katastrofu.