Mitar pogađa, Fulam dobija derbije!

Nezgodan raspored ne predstavlja brigu za fudbalere Slaviše Jokanovića...

Treću utakmicu zaredom Aleksandar Mitrović je postigao gol i to je drugi uzastopni derbi koji je Fulam dobio - i ostao neporažen u 2018. godini...

U duelima sa direktnim konkurentima, Fulam je ostvario tri pobede i remi i popeo se na četvrtu poziciju na tabeli na pet bodova zaostatka za Kardifom koji "drži mesto" vredno direktnog plasmana u Premijer ligu, ali i sa utakmicom manje.

Do kraja je ipak ostalo i više nego dovoljno vremena da se situacija preokrene u korist Jokanovićevog tima koji, ako ovako nastavi da igra, biće apsolutni favorit i u plej-ofu.

DERBI - FULAM 1:2 (0:2)

Aleksandar Mitrović je do trećeg pogotka u dresu "kotidžersa" stigao posle pametno vraćene lopte u šesnaest metara, pa je bio najsnalažljiviji pored "gomile" igrača Derbija za vođstvo u 10. minutu. Već u 22. supertalentovani Rajan Sesenjon je povećao prednost na 2:0.

KO JE SESENJON - ROČITAJTE NJEGOVU PRIČU!

Nekadašnji reprezentativac Engleske i "đak" Totenhema, Tom Hadlston, uspeo je tek da ublaži poraz golom u 68. minutu meča.

TABELA: Vulverhempton (-1) 73, Kardif (-1) 67, Aston Vila (-1) 63, Fulam 62, Derbi 60, Bristol Siti 57, Midlsbro 55, Šefild junajted (-1) 55, Preston 54...