• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Milenković: Ne razmišljam o velikim klubovima

Izvor mondo.rs

Perspektivni srpski defanzivac kaže da je Fiorentina idealna sredina za njegovo igračko odrastanje.

Nikola Milenković, uskoro 21-godišnji prvotimac Fiorentine, na početku svoje druge sezone u Seriji A pruža odlične partije.

Njegov talenat prepoznali su neki od najvećih evropskih klubova (Atletiko Madrid, Inter, Mančester junajted, Juventus, Mančester siti) i mediji uveliko spekulišu njegovim odlaskom sa stadiona "Artemio Franki".

Milenković, pak, ističe da je izuzetno zadovoljan svojom sadašnjom pozicijom i da ne razmišlja o promjeni klupskih boja.

"Lijepo je čuti za interesovanje takvih klubova, ali zaista ne razmišljam o transferu. Stojim čvrsto na zemlji, vjerujem u profesionalizam i fokusiran sam samo na to kako da svakog dana postanem bolji igrač nego prethodnog. Fiorentina je idealan klub za igrača u razvoju i mogu da kažem da sam dolaskom ovdje napravio pun pogodak. Čak bih bio spreman da pričamo o novom ugovoru", rekao je za "Tutosport" reprezentativac Srbije i nekadašnji as Partizana.

"Viola" u nedjelju popodne dočekuje Atalantu, protiv koje će pokušati da nadoknadi izgubljene bodove u duelu sa Interom.

"Protiv Intera smo platili ceh jednoj grešci u fazi odbrane, ali smo generalno igrali dobro i nismo zaslužili da izgubimo. Sigurno je da se nije vidjela razlika u kvalitetu između Intera i nas".

Upitan na kog slavnog igrača najviše podsjeća, Milenković je odgovorio da ne voli poređenja, ali da mu je Nemanja Vidić "oduvijek bio idol".

Pratite nas i na Instagram profilu Mondo sport

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC