Kakve izmjene Mihajlovića, za pobjedu u 96!

Srpski stručnjak u 93. minutu, 60 sekundi nakon što je Sasuolo izjednačio na 1:1, na teren je poslao Matiju Destra, koji mu se u šestom minutu nadoknade odužio golom za veliku pobjedu Bolonje. Miha "pogodio" i sa Erikom Pulgarom.

Bolonja slavi Matiju Destra, ali i sjajne izmjene Siniše Mihajlovića.

Naime, srpski stručnjak odlučio je da u 93. minutu, samo 60 sekundi nakon što je Sasuolo izjednačio na 1:1, na teren pošalje Matiju Destra, a nekadašnji napadač Rome i Milana mu se u šestom minutu nadoknade odužio golom za veliku pobjedu Bolonje.

Prethodno je Bolonja vodila golom takođe "rezerviste" Erika Pulgara sa "bijele tačke", koji je u igru ušao samo minut ranije i praktično bez dodira lopte preuzeo odgovornost da izvede najstrožu kaznu.

Činilo se da će domaći uspjeti sačuvati prednost.

Ipak, gosti se nisu predavali, krenuli su na sve ili ništa u finišu i u 92. minutu stigli do izjednačenja, preko Žeremija Boge, još jednog igrača koji je priliku da zaigra dobio tek u nastavku.

Ali, da tri boda ostanu na stadionu "Renato Dal’Ara" pobrinuo se Destro, koji je Mihajlovićevom timu donio treću uzastopnu pobjedu u Seriji A, kojom je Bolonja pobjegla iz zone koja vodi u niži rang.