FRANCUSKA: Bordo za petama Lionu!

Bordo je iskoristio kiks lidera Liona, koji je remizirao sa Renom u subotu i pobedom nad Kaeonom (2:1) prišao im na četiri boda zaostatka.

FRANCUSKA: Bordo za petama Lionu!  Izvor: MONDO

Bordo je iskoristio kiks lidera Liona, koji je remizirao protiv Rena u subotu i pobedom nad Kaeonom (2:1) prišao na četiri boda zaostatka za neprikosnovenim šampionima.

Nekada velika nada Argentinskog fudbala Fernando Kavenagi, koji je tavorio u moskovskom Spartaku, tek je u dresu Bordoa počeo da pokazuje koliko je rasan strelac.

Njegova dva gola, u 52. i 76. minutu, donela su timu Lorana Blana toliko željeni trijumf. Počani pogodak za Kaen delo je Sorbona u poslednjim minutama utakmice.

U poslednjoj utakmici 33. kola, PSŽ imao je do 83. minuta rezultat koji ih je vodio van zone ispadanja, a onda su za tri minuta primili dva gola, izgubili sva tri boda i ostali ispod crte. Agoniji na "Parku prinčeva" nema kraja...

PSŽ - Nica 2:3!

Gosti su poveli golom Konea u 37. minutu, "sveci" preokrenuli rezultat u svoju koristi pogocima Luindule u 50. i Paulete u 77. minutu i onda sve prosuli.

Drugim golom Konea i "zakucavanjem" Edersona u 86. minutu, oblak zvani "Druga liga" ponovo se nadvio nad prestonicom Francuske.