• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Ipak neće u BORAC: Ostojić OSTAJE u Partizanu!

Izvor mondo.ba Izvor mondo.rs

Partizan je dogovorio produžetak saradnje sa veteranom za kojeg je bio zainteresovan banjalučki Borac.

Potvrda koja se čekala dugo!

Iskusni štoper Bojan Ostojić, strijelac pobjedonosnog gola za Partizan u finalu Kupa Srbije protiv Crvene zvezde, konačno je dogovorio uslove oko produžetka saradnje sa crno-bijelima na još jednu sezonu.

Djelovalo je da je u pitanju samo formalnost, kada je Savo Milošević krajem maja insistirao na ostanku 35-godišnjeg defanzivca, ali su se pregovori "otegli" još mjesec dana.

S obzirom da se već sedmicama čekalo na konačan dogovor dvije strane, u priču su se umiješali Vojvodina i Borac iz Banjaluke, ali nisu "pomrsili" račune Partizanu koji je tako zadržao defanzivca koji je tek u drugom dijelu sezone kod Miloševića dobio veću minutažu.

PRELAZNI ROK U HUMSKOJ

Za sada su u Partizan došli Aleksandar Lutovac (Rad), Igor Vujačić (Zeta), Periša Pešukić (Budućnost), Dominik Dinga (Ural, pozajmica) i Rajko Brežančić (Malaga). Od nosilaca igre niko nije napustio ekipu, sem Saše Ilića koji je završio karijeru, odnosno talentovanog Jovana Kokira koji prelazi u Vojvodinu.

Ostojić je od 2016. godine član Partizana kada je stigao iz Čukaričkog, dok je prije toga čitavu karijeru proveo u domaćim klubovima.

Od Sevojna, u kom je ponikao, do Radničkog, BASK-a, Novog Pazara i Voždovca.

Prošle sezone odigrao je 13 mečeva za Partizan u svim takmičenjima, prvi u Superligi tek u martu, ali je znatno doprinio osvajanju pehara Kupa Srbije, pošto se najbolje snašao u kaznenom prostoru Crvene zvezde i "poentirao" u mrežu Milana Borjana.

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC