JSL: Voša "zakucala" Čuku

Spartak, Inđija i Vojvodina su jedini u subotu popodne dali golove, i pobijedili na superligaškim terenima.

JSL: Voša "zakucala" Čuku Izvor: MONDO

Vojvodina je u seriji. Poslije uvodnog kiksa i remija u Novom Sadu sa Jagodinom, ostvarila je treću uzastopnu pobjedu. Očekivano je pobijedila na Banovom brdu 2:0 (1:0) golovima Jao Antvija na početku i Miroslava Stevanovića u finišu utakmice.

Čukarički je i dalje bez bodova.

Inđija je boljom igrom u drugom poluvremenu savladala Jagodinu, a strijelci su bili Bubalo i Batoja.

Metalac ni u 4. kolu nije postigao gol. Ekipi iz Gornjeg Milanovca, koja kao domaćin igra u Kragujevcu na stadionu Čika Dača, nije dovoljan ni penal.

Subotičani su kaznili promašaj Marka Krasića sa bijele tačke i pobijedili.

Vidak Bratić je igrao rukom u kaznenom prostoru, a sudija Jeremić dosudio je najstrožu kaznu za domaćina. Krasić je u 58. minutu slabo šutirao, a golman gostiju Branimir Aleksić je odbranio penal.

U 77. minutu Pavlović je prošao po desnoj strani, loptu proslijedio do Ubiparipa, koji je dao "povratnu" do Mirića, a ovaj neometan sa "peterca" poslao loptu u domaću mrežu.

Metalac je u 84. minutu ostao bez Nikole Lukića, isključenog zbog dva žuta kartona.

Gol Mirića je prvi u duelu Metalca i Spartaka u superligaškoj konkurenciji, jer su u oba prošlosezonska meča završena mreže mirovale.

Sloboda i Borac i dalje ne znaju za poraz, u Lučanima su odigrali dosadan meč, bez pogodaka.

Isti rezultat je bio u Ivanjici, gdje su se sastale ekipe bez pobjede u prvenstvu, Javor i Smederevo.