JSL: Morava plitka za šampiona

Partizan golovima Klea i Bogunovića u finišu meča pobijedio Borac u Čačku i vratio se na prvo mjesto Superlige. Prvi poraz "zebri"

JSL: Morava plitka za šampiona Izvor: MONDO

Partizan se vratio na čelo tabele. Crno-bijeli i poslije gostovanja u Čačku imaju stoprocentan učinak - pet od pet!

Borac je na stadionu Kraj Morave pobeđen sa 2:0. Kleo je postigao još jedan gol, prvi na utakmici, dok se u strijelce upisao i Miloš Bogunović, koji je 20-ak minuta prije kraja meča zamijenio Nemanju Tomića.

Nije bilo lako šampionu protiv "zebri". po kiši i raskvašenom terenu "zebre" su se odlično branile punih 70. minuta. Partizan je napadao, propušta šanse i konačno u finišu uspio da prelomi meč na zadovoljstvo velikog broja svojih navijača.

Na stadionu u Čačku, na kojem je bilo oko 4.000 navijača, prisutan je bio i predstavnik Arsenala, tima sa kojim se Partizan sastaje u drugom kolu Lige šampiona.

Uskoro opširnije...

BORAC: Milojević - Antić, Marić, Maslać, Dmitrović, Ignjatović - Kostić, Martinović, Prtenjak, Knežević - Vašington.

PARTIZAN: Stojković - Stevanović, Jovanović, Stanković, Kizito - Petrović, Tomić, Babović, Ilić - Iliev, Kleo.