Inter Barselona Liga sampiona Mesi sportske vijesti

  • Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Fudbal

Barselona bez Mesija u Milanu, Valverde poveo klince

Autor mondo.rs
Autor mondo.rs

Interu značajno olakšan posao u izuzetno važnoj utakmici.

Posljednje kolo grupne faze Lige šampiona nema nikakav rezultatski značaj za fudbalere Barselone, pa je trener Ernesto Valverde odlučio da na megdan Interu povede kombinovan sastav.

Prva zvijezda zima, Lionel Mesi, dobio je slobodno i nema ga među 20 putnika u Milano, dok je tu nekoliko mladih igrača koji će vjerovatno dobiti priliku da se nametnu treneru za veću minutažu u budućnosti.

Možda će vas zanimati

To su Riki Puig, Ansu Fati, Ronald Arauho i Dani Morer.


S druge strane, predstojeći duel je izuzetno važan za Inter, koji ima isti broj bodova (ali i bolju gol-razliku) kao Borusija Dortmund, koja dočekuje posljednjeplasiranu Slaviju Prag.

Česi nemaju šansu da se domognu makar trećeg mjesta i takmičenja u Ligi Evrope.

LIGA ŠAMPIONA 6. KOLO - PAROVI I TABELE

utorak

GRUPA "E"

Genk - Napoli (18.55, TV Arena Sport 2)
Salcburg - Liverpul (18.55, TV Arena Sport 1)

TABELA: Liverpul 10, Napoli 9, Salcburg 7, Genk 1.

GRUPA "F"

Inter - Barselona (21.00, TV Arena Sport 1)
Dortmund - Slavija Prag (21.00, TV Arena Sport 3/Multiprenos)

TABELA: Barselona 11, Inter 7, Borusija D. 7, Slavija Prag 2.

GRUPA "G"

Lion - Lajpcig (21.00, TV Arena Sport 4)
Benfika - Zenit (21.00)

TABELA: Lajpcig 10, Zenit 7, Lion 7, Benfika 4.

GRUPA "H"

Ajaks - Valensija (21.00, TV Arena Sport 2)
Čelsi - Lil (21.00, TV Arena Sport 5)

TABELA: Ajaks 10, Valensija 8, Čelsi 8, Lil 1.

srijeda

GRUPA "A"

Klub Briž - Real Madrid (21.00, TV Arena Sport 3/Multiprenos)
PSŽ - Galatasaraj (21.00)

TABELA: PSŽ 13, Real Madrid 8, Klub Briž 3, Galatasaraj 2.

GRUPA "B"

Olimpijakos - Crvena zvezda (21.00, TV Arena Sport 1)
Bajern Minhen - Totenhem (21.00, TV Arena Sport 5)

TABELA: Bajern 15, Totenhem 10, Crvena zvezda 3, Olimpijakos 1.

GRUPA "C"

Dinamo Zagreb - Siti (18.55, TV Arena Sport 2)
Šahtjor - Atalanta (18.55, TV Arena Sport 3)

TABELA: Siti 11, Šahtjor 6, Dinamo Zagreb 5, Atalanta 4.

GRUPA "D"

Bajer Leverkuzen - Juventus (21.00, TV Arena Sport 4)
Atletiko Madrid - Lokomotiva (21.00, TV Arena Sport 2)

TABELA: Juventus 13, Atletiko 7, Bajer 6, Lokomotiva 3.

Pratite Mondo.ba na Facebooku, Instagramu i Twitteru. Aplikacija je dostupna za IOS i Android telefone.

Preuzimanje teksta, vijesti, fotografija i video snimaka dozvoljeno uz vidljivo navođenje izvora i linka ka MONDO portalu.

Komentari 0

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

MONDO Tim kola

FK BORAC

RK BORAC

loader