HIT! Boban Marjanović kao Majkl Džordan: Srpski div ubacio jedan koš, ali kakav! (VIDEO)

Nije puno igrao protiv Jokićevog Denvera, ali je opet bio u centru pažnje.

Boban Marjanović koš kao Majkl Džordan Izvor: YouTube/William Air Dunk 23/Printscreen

Odigrao je Nikola Jokić poenterski najbolji meč sezone, postigao 35 poena, ali to nije bilo dovoljno Denveru da savlada Dalas. Luka Dončić je bio odličan, a svoj kratak šou imao je i Boban Marjanović!

Ubacio je samo jedan koš na meču, ali o njemu se svejedno priča!

Srpski gorostas se nije naigrao u timu Dalasa - dobio je samo tri minuta na parketu u pobjedi Dalasa 111:101, ali je svejedno uspio da ostane u centru pažnje.

Boban Marjanović je meč protiv Denvera završio sa samo dva poena, jednim ubačenim pogotkom iz igre, ali taj pogodak je natjerao komentatore na smijeh, ali i na šalu da je uradio isto što i svojevremeno Majkl Džordan.

Marjanović je u trećoj četvrtini dobio jednu loptu i krenuo je ka košu, a onda je zahvaljujući svojoj visini uspio da na putu ka pogotku promijeni ruku u kojoj mu se nalazila lopta.

Jedan od komentatora se u prenosu našalio da ga je ovo podsjetilo na legendarni pogodak Džordana kada je "u letu" ka košu prebacio loptu iz jedne u drugu ruku, prije postizanja pogotka. I ta opaska je sve slatko nasmijala.