Strašna povreda i muk u hali: Mole se za poznatog veterana - da li je ovo kraj? (VIDEO)

Izvjesno bi mogao da završi sezonu, a možda mu se odrazi i na kompletan kraj karijere.

džo ingls povreda Izvor: Twitter/TheNBACentral

Iskusni Australijanac Džo Ingls (35) po svemu sudeći doživio je tešku povredu nastupajući za Jutu Džez protiv Minesote u gostima.

Njegov tim je ubjedljivo izgubio (106:126), a rezultat je potpuno pao u drugi plan u drugoj četvrtini, kada je veteran pao poslije jednog prodora i ostao da leži, držeći se za koljeno. Do poluvremena je ostalo još šest minuta u tom trenutku, a u hali je nastao muk.

Ingls je uz pomoć saigrača napustio terenm ali se nije oslanjao na nogu. Po svemu sudeći, moglo bi da se dogodi da ovom povredom završi svoju sedmu sezonu u Americi, tokom koje prosječno postiže 7,4 skokova. Pogledajte groznu povredu.

Juta već ima niz zdravstvenih problema, jer je Donovan Mičel propustio posljednjih sedam utakmica, a centar Rudi Gober četiri.