Partizan iskalio bijes i demonstrirao silu! Crno-bijeli ubjedljivi protiv Krke

Autor Haris Krhalić

Partizan ubedljivo savladao Krku u Novom Mestu.

Partizan Krka ABA liga Izvor: MN PRESS

Partizan je upisao laku i ubjedljivu pobjedu u drugom kolu ABA lige. Dvije utakmice i dva trijumfa u regionalnom šampionatu. Krka je bila samo lakši trening za crno-bijele - 94:56. Na ovaj način iskalio je srpski tim bijes i demonstrirao silu poslije poraza od Makabija u Evroligi.

Domaći tim držao se samo u prvih nekoliko minuta utakmice, od tada je na parketu postojala samo jedna ekipa. Uprkos ogromnoj prednosti Željko Obradović tražio je nekoliko tajm-auta kako bi svojim izabranicima naglasio da ostanu fokusirani i da ne prave greške u odbrani. Imaće sada dovoljno vremena za pripremu i put u Francusku za meč sa Asvelom u Evroligi.

Usljed razvoja meča i dešavanja na parketu Obradović je odmarao neke igrače, Mateuš Ponitka nije bio u sastavu, a samo je Uroš Trifunović proveo više od 20 minuta na parketu.