"Milion puta sam rekao, ti igraš privatnu utakmicu": Željko Obradović pobjesnio na tajm-autu

Pogledajte kako je Željko Obradović pobjesnio na svoj tim poslije slabog izdanja u drugoj četvrtini protiv Zadra.

Željko Obradović pobjesnio na tajm-autu Izvor: TV Arena sport/screenshot

Željko Obradović pobjesnio je na svoje košarkaše sredinom druge četvrtine u Zadru, kada je održao buran tajm-aut. Nije jasno na koga je Obradović posebno bio ljut, da li na kapitena Vanju Marinkovića ili nekog od igrača koji je sjedio do njega, ali je povisio ton u želji da "trgne" svoje igrače.

"Spejsing, naravno... O ovome sam pričao milion puta, a ti igraš privatnu utakmicu", rekao je između ostalog Željko Obradović i potom oborio pogled, u nadi da će to biti dovoljno da probudi želju kod njegovih igrača.

Pogledajte čitav tajm-aut Željka Obradovića poslije kog je Balša Koprivica vezao nekoliko važnih poena i odveo Partizan do lijepe prednosti na poluvremenu 42:31, kada se činilo da će crno-bijeli doći do vrlo lake pobjede na gostovanju u Hrvatskoj gdje su lane pretrpjeli težak poraz.

Pogledajte

00:52
Željko Obradović viče na tajm-autu na Zadar - Partizan
Izvor: Arena 1 Premium

Ipak, treća dionica pokazala je da je potrebno da Obradović opet "podigne glas" na svoje momke jer su je izgubili 27:12 i skroz pokvarili utisak.