NBA: Boston pao u Torontu

Seltiksi poraženi na gostovanju Reptorsima, Lejkersi bez pomoći Kobija Brajanta bolji od Orlanda. Njujork se šalio sa Vašingtonom.

NBA: Boston pao u Torontu Izvor: MONDO

Toronto je pred svojom publikom nadigrao Boston sa 84:79, u meču koji je odigran u noći između petka i subote. Demar Derozan predvodio je Reptorse sa 22 poena, do ukupno 21. trijumfa ove sezone. Tim iz Kanade tako je prekinuo niz Bostona od četiri pobjede zaredom.

Kod Seltiksa istakli su se Pol Pirs sa 18 poena, osam skokova i četiri asistencije i Kevin Garnet sa "dabl-dabl" učinkom - 13 poena i 10 skokova.

Aleksandar Pavlović za nešto više od deset minuta nije uspio da se upiše u strijelce, a zabilježio je tri skoka i jednu ukradenu loptu.

Atlanta je kao gost savldala Orlando - 109:81, a Vladimir Radmanović je pobjedi svog tima doprinio sa tri poena i sedam skokova, za 16 minuta koliko je proveo na terenu.

Lejkersi su slavili protiv Denvera (103:97), opet bez pomoći Kobija Brajanta. Najbolji u pobjedničkom timu bio je Endrju Bajnam sa 30 poena i osam uhvaćenih lopti, dok je kod Nagitsa Andre Miler notirao 20 pogodaka, uz po šest skokova i asistencija.

Njujork je razgalio svoje fanove, pošto je više nego ubjedljivo nadigrao Vašington - 103:65. Vizardsima je to bio 45. poraz ove sezone.