• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

KLS: Pobjeda Zvezde, povreda Cveleta

Crveno-bijeli slomili otpor "krstaša" - 85:71, ali ostali bez Aleksandra Cvetkovića, koji je istegao ligamente zgloba.

Crvena zvezda je savladala BKK Radnički 85:71 (24:20, 19:21, 22:13, 20:17) u desetom kolu košarkaške Superlige Srbije i zadržala se na diobi trećeg mjesta sa Vojvodinom. Obe ekipe imaju učinak 6-4.

"Krstaši" su dugo pružali otpor favorizovanom domaćinu, koji je veći dio meča igrao u grču i promašio deset slobodnih bacanja.

Ekipe su tokom prvog poluvremena igrale "u talasima" i smjenjivale se u vođstvu, ali je tim Svetislava Pešića ključnu seriju napravio u trećoj dionici kada je od 49:47 došao do 56:47 (26. minut). Tada je pobjednik odlučen. Do kraja su crveno-bijeli samo uvećavali vođstvo.

Omar Tomas je sa 18 poena bio najefikasniji kod domaćina, dva manje ubacio je Andreja Milutinović, dok je Bojan Subotić utakmicu završio sa "dabl-dabl" učinkom - po 12 poena i skokova.

Kod gostiju najbolji je bio Aleksandar Petrović sa 22 poena i sedam skokova, dok je Slobodan Lalić dodao 12 poena.

Crvena zvezda je već u drugom minutu ostala bez Aleksandra Cvetkovića, koji je povrijedio skočni zglob. Odmah je konstatovano da je istegao ligamente, a tek poslije snimanja znaće se koliko je povreda ozbiljna.

Prije utakmice poklon je dobio kapiten Vuk Radivojević, koji zbog povrede nije igrao, jer je nedavno upisao 288. nastup za Zvezdu i tako dospeo na deseto mjesto "vječne" klupske liste.

(MONDO, foto MN Press)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC