• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Zvezda dovodi "plavog đavola"

Američki bek Demarkus Nelson novi je igrač Crvene zvezde DIVA.

Klub je potvrdio vijest na svom sajtu i najavio da bi Nelson u Beograd trebalo da doputuje u petak.

Nekadašnji učenik Majka Kžiževskog na univerzitetu Djuk, a prošle sezone član francuskog Šolea, mogao bi da pojača spoljnu liniju Crvene zvezde Diva.

Nije tajna da su crveno-bijeli već nedjeljama u potrazi za dobrim defanzivcem, koji može da pokrije pozicije "jedan" i "dva", što su upravo karakteristike Demarkusa Nelsona (26 godina, 193 cm).

Momak koji je evropsko iskustvo sticao i u ekipama Donjecka, Avelina i Zagreba, bio bi treći Amerikanac u timu Zvezde, poslije Eltona Brauna i Morisa Almonda.

Nelson je u sezoni 2008/09 odigrao 13 utakmica za Golden Stejt Voriorse, a kasnije je igrao za dva tima razvojne lige NBDL. U seniorskoj sezoni na koledžu bio je čak i kapiten popularnih Blu Devilsa.

Zvezda je na ovaj način potpuno renovirala tim koji je igrao prošle sezone, a Nelson je osmi novi igrač koji je ovog ljeta stigao na Mali Kalemegdan.

(MONDO)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC