NBA: Stojaković bolji od Krstića

U duelu Nenada Krstića i Predraga Stojakovića, uspješniji je bio gost. Nju Orleans je savladao Oklahomu 100:98 nedugo poslije obavljenog trejda.

NBA: Stojaković bolji od Krstića Izvor: MONDO

Stojaković se sa 11 poena i pet skokova za 36 minuta našao u sjenci Dejvida Vesta, koji je za Nju Orleans ubacio 37 poena.

Međutim, zvijezda večeri je bio košarkaš Oklahome, Kevin Durant sa čak 47 poena.

Nenad Krstić je za domaćina postigao sedam poena, ali imao i deset uhvaćenih lopti za 31 minut.

Vladimir Radmanović je bio strijelac 12 poena, uz četiri skoka, za 25 minuta u porazu njegovog Šarlota na gostovanju Orlandu, poslije produžetaka.

Igrao je i Marko Jarić za Memfis. Nije se upisao u strijelce, ali je u rubriku "skokovi" upisao broj 6, za 14 minuta provedenih na parketu. Grizliji su pretrpjeli ubjedljiv neuspjeh na gostovanju Juti.

Kakav debi za Elvina Gentrija na klupi Feniksa. Njegov tim je zgromio Kliperse - 140:100.

To je, podrazumijeva se, najveći broj poena koji su Sansi postigli ove sezone, a i 81 poen postignut u prvom poluvremenu je takođe rekordan.

Zanimljivo je da je najefikasniji igrač Feniksa Leandro Barbosa postigao isti broj poena kao i najbolji šuter poražene ekipe, Erik Gordon - 24.