• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Stefan Marković - novopečeni taja

Izvor mondo.rs

Reprezentativac Srbije postao je otac, a po starom srpskom običaju dobro se zalilo po rođenju njegovog prvog deteta.

Svi još pamte dirljiv susret Stefana Markovića i njegove trudne supruge Milice na aerodromu u Beogradu po osvajanju srebrne medalje na Svetskom prvenstvu košarkaša u Španiji. Gospođa Marković porodila se u Beogradu i na svet je donela sina - Vasilija.

Presrećni otac proslavio je sa prijateljima rođenje naslednika u kafani. Novopečenog tatu "pocepali su" uzduž i popreko, a košarkaš Ivan Paunić ovekovečio je fotografijama proslavu rođenja malog Vasilija.

"Rodio se sin, mali gospodin! Da nam je živ i zdrav Vasilije Marković‼‼‼", napisao je Paunić na svom Instagramu, uz fotografiju sa Stefanom Markovićem i pevačicom Zoricom Marković, koja je bila zadužena za dobar štimung.

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC