• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Britanski mediji: Šokantan poraz Đokovića

Loše partije najboljih srpskih tenisera Novaka Đokovića, ali i Ane Ivanović na Vimbldonu bili su predmet britanske štampe.

"Indipendent" je preneo da Đoković u porazu od Marata Safina u tri seta jednostavno nije ličio na sebe.

Šokantan poraz od ruskog igrača, prema navodima lista, bio je prvi razočaravajući rezultat za Đokovića posle 18 meseci konstantnog napretka.

"Tajms" je ocenio da Đoković poklekao zbog tranzicije od igrača u koga se polažu velike nade do igrača od koga se mnogo očekuje.

List kao mogući uzrok Đokovićevog poraza navodi i Centralni teren Vimbldona, koji "nepogrešivo razdvaja šampione od pretendenata".

Britanska štampa, takođe, navodi da je duel Ivanovićeve sa Francuskinjom Natali Deši mogao da dovede do još većeg iznenađenja nego što je bila eliminacija Đokovića, ali da je sreća bila na strani srpske teniserke.

"Neko tamo gore voli Anu Ivanović", ističe tako "Tajms", dok "Indipendent" ocenjuje da je ipak presudio kvalitet srpske predstavnice.

"Bilo bi bezosećajno za devojku koja je u Beogradu trenirala između dva naleta bombardera NATO reći da su njeni udarci poput projektila, ali neosporno je da su dobro dirigovani", navodi "Indipendent".

(Beta, www.mtsmondo.com)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC