Azarenka: Ubiću se!

Najbolja teniserka na svijetu teško podnijela poraz od Dominike Cibulkove (2:6, 6:7) i mogući gubitak liderske pozicije na WTA listi.

Azarenka: Ubiću se!  Izvor: MONDO

Šokantan kraj prve nedelje Rolan Garosa za prvu teniserku svijeta!

Izgubila je od Dominike Cibulkove u dva seta za sat i 47 minuta i propustila priliku da izjednači svoj najbolji rezultat u glavnom gradu Francuske - plasman u četvrtfinale.

Tamo će biti Slovakinja, koja će se boriti za polufinale protiv Samante Stosur ili Sloun Stivens. Upitana kako će se oporaviti od poraza, Azarenka je odgovorila bijesno i sarkastično.

"Ubiću se! Ovaj turnir je gotov za mene... Vrijeme je da zaista pogledam u budućnost i popravim se. To je to. Prije sam se bar trudila da nešto postignem, danas nisam ni to mogla da radim. Samo sam čekala njene greške i ništa nisam mogla sama da napravim", rekla je ona.

Azarenka apsolutno ima razlog za brigu, pošto će do kraja turnira morati da prati rezultate Marije Šarapove. Ruskinja ima priliku da je prestigne ako obezbijedi plasman u polufinale.