• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

MONTREAL: Ana izgubila "sa nulom"

Ana Ivanović poražena na startu Rodžers kupa od Roberte Vinči - 0:6, 0:6.

Učešće Ane Ivanović na Rodžers kupu u Montrealu trajalo je 44 minuta! Ona je u drugom kolu izgubila od Roberte Vinči, a nije osvojila ni gem - 0:6, 0:6!

Srpska teniserka nije imala čak ni brejk loptu, a Italijanka ih je imala devet i iskoristila šest.

Bio je to njihov osmi duel i treći trijufm Roberte Vinči.

Ana je trenutno 12. na WTA listi, a Italijanka 28. Beograđanka je bila postavljena za 11. nosioca, pa je u prvom kolu bila slobodna.

Ivanovićeva je prošle godine stigla do trećeg kola Rodžers kupa, tada u Torontu, i takođe je eliminisana od Roberte Vinči. Ali, prije godinu dana je osvojila osam gemova (6:7, 2:6).

Srpska teniserka je nedavno na Vimbldonu takođe doživjela ubjedljiv poraz, u trećem kolu od Viktorije Azarenke, ali je protiv Bjeloruskinje ipak uzela gem - 1:6, 0:6.

Vinči će se u drugom kolu sastati sa boljom iz duela Anđelika Kerber (Njemačka) - Ekatarina Makarova (Rusija).

Nagradni fond turnira u Montrealu je 2.168.400 dolara.

(MONDO, foto Beta/AP)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC