• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

SINSINATI: Troicki protiv Delpa, Đoković na Davidenka

Troicki za plasman u četvrtfinale od 17 sati igra protiv Argentinca, Novak Đoković iza ponoći sa Rusom.

Slijede mečevi osmine finala na turniru u Sinsinatiju, koji se igra za nagradni fond od 2.825.280 dolara. Danas će od naših tenisera prvi na teren Viktor Troicki koji će za plasman u četvrtfinale igrati protiv Argentinca Huana Martina Del Potra.

Troicki i Del Potro do sada su odigrali pet mečeva i Argentinac ima maksimalan učinak. Posljednji duel imali su na turniru u Roterdamu, u februaru ove godine.

Za plasman u treće kolo Troicki je savladao Australijanca, Lejtona Hjuita.

Od jedan sat poslije ponoći Novak Đoković igra svoj meč osmine finala, a rival trenutno drugom teniseru svijeta je Rus Nikolaj Davidenko (50). Do sada su odigrali sedam mečeva i Srbin vodi sa 5:2, a posljednji okršaj dvojice tenisera viđen je na US Openu prošle godine.

Đoković je mjesto u osmini finala izborio trijumfom nad Italijanom Andreasom Sepijem.

Pobjednik duela između Troickog i Del Potra u četvrtfinalu će se sastati sa boljim iz meča Endi Marej (Velika Britanija) - Žremi Šardi (Francuska), dok će Đoković ili Davidenko na megdan pobjedniku meča Marin Čilić (Hrvatska) - Pablo Anduhar (Španija).

Titulu na turniru na mastersu u Sinsinatiju brani Endi Marej.

(agencije/MONDO)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC