Rukometaš banjalučkog Borca m:tel Igor Mandić prešao je u tabor skopskog Metalurga!
Mladi reprezentativac Bosne i Hercegovine je veoma perspektivan rukometaš zbog čega je zapao za oko iskusnom hrvatskom treneru na klupi Makedonaca Lini Červaru, potvrđeno je na zvaničnom sajtu skopskog kluba.
Mandić je karijeru počeo u Prijedoru, da bi prije dvije godine stigao u crveno-plave iz Banjaluke.
Prije tri godine, dvadesetjednogodišnji lijevi bek, inače rođeni Sarajlija, bio je na meti nekoliko španskih klubova, ali je tada odlučio da ostane. Međutim, sada je dobio dobru priliku da se okuša u Ligi šampiona.
Dosad je zabilježio i tri nastupa za A reprezentaciju BiH.
(MONDO, foto: RK Metalurg)