• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Premijer RS ugostio srpske sportiste

Predsjednik Vlade Republike Srpske Aleksandar Džombić priredio je u Banjaluci svečani prijem za istaknute srpske sportiste…

Sportisti iz Srbije će prisustvovati 58. Izboru deset najboljih sportista Srpske, u organizaciji dnevnog lista "Glas Srpske".

Prijemu u kabinetu predsjednika Vlade Srpske, koji je i predsjednik Organizacionog odbora Izbora deset najboljih sportista ove godine, prisustvovali su neki od naših najpoznatijih sportskih asova kao što su Savo Milošević, Vladimir Grbić, Filip Filipović, Veselin Vuković, Vanja Udovičić, Nađa Higl, Ivan Lenđer.

Džombić je sportistima poželio dobrodošlicu u Banjaluku i Republiku Srpsku, te istakao da je njihovo prisustvo ovoj tradicionalnoj sportskoj manifestaciji izuzetno značajno za sve sportiste Srpske, posebno za one koji će biti nagrađeni ove godine, saopšteno je iz Biroa Vlade Srpske za odnose sa javnošću.

Tokom sastanka bilo je riječi i o drugim aktivnostima, iskustvima i sportskim događajima koji su u ovom periodu aktuelni u Republici Srpskoj i Srbiji.

Prijemu kod premijera Srpske prisustvovali su i ministar za porodicu, omladinu i sport Republike Srpske Nada Tešanović i državni sekretar za sport u Vladi Srbije Predrag Peruničić.

(Srna, foto: Srna)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC