Novi poraz Srbije, sada ide na Špance...

Isključenje Šešuma mnogo je koštalo Srbiju - posle 30:27, očas posla serija protivnika 0:6 i skup poraz od Slovenije.

Novi poraz Srbije, sada ide na Špance...  Izvor: MONDO

Sedam minuta  Srbi nisu dali gol, sve do posljednje sekunde i pogotka Toskića za konačnih 31:33.

Uskoro opširnije...

SRBIJA - SLOVENIJA

Saragosa. Dvorana "Prinsipe Felipe". Sudije: Lefson i Palson (Island).

SRBIJA: Stanić, Gajić, Dragaš, Šešum, Vujin, Nikčević, Toskić, M. Ilić, Vučković, Mitrović, Zelenović, Stanković, Nenadić, Marsenić.

SLOVENIJA: Škof, Prošt, Bilbija, Dobelšek, Kavtičnik, Bezjak, Dolenec, Skube, Bundalo, M. Zvižej, L. Zvižej, Gaber, Zorman, Morguč, Mačkovšek, Gajić.

U "predigri" derbija u Saragosi, Poljska je umalo "uprskala" i olakšala stvar srpskom timu. Nejaka Južna Koreja, bez ijednog boda u prethodna četiri kola, serijom 8:1 u drugom poluvremenu prišla je sa 22:13 na 23:21 i bila nadomak senzacije.

Ipak, Poljacima je ostalo taman dovoljno vremena da se uozbilje i novom serijom 8:2 zabilježe četvrtu pobjedu, kojom su pojačali pritisak na srpski tim - 33:25.