RUKOMET: Poraz Borca m:tel od Dervente

Prva pripremna utakmica za nastavak sezone nije dobro završila po rukometaše Borca m:tel.

RUKOMET: Poraz Borca m:tel od Dervente Izvor: MONDO

U banjalučkom Boriku u srijedu slavila je ekipa Dervente rezultatom 27:29 (12:9).

Izabranici Zorana Trninića su dominirali u prvih 30 minuta i zasluženo stekli tri gola prednosti, međutim u nastavku su gosti zaigrali angažovanije i zabilježili pobjedu.

Razloge poraza mogu se tražiti i u odluci šefa struke crveno-plavih da u nastavku šansu pruži mladim igračima Bezbradici, Šubari i Crnogaći na bekovskim pozicijama, a priliku na golu dobio je i Latinović.

Drugi prijateljski meč, Borac m:tel igra u subotu protiv visočke Bosne takođe u dvorani Borik.

Još se ne zna ko će biti rivali Banjalučana u terminima 2. i 3. februara, a poslije toga, četa Zorana Trninića ide u Hrvatsku, gdje će 8. i 9. februara odigrati dva kontrolna dvoboja sa Nekseom u Našicama.