RUKOMET: Partizan pobjegao Voši

Crno-bijeli lako nadigrali Kolubaru i opet se osamostalili na vrhu tabele, sa dva boda više od Vojvodine.

RUKOMET: Partizan pobjegao Voši  Izvor: MONDO

Rukometaši Partizana pobijedili su na Banjici ekipu Kolubare 34:26 (17:9) u zaostaloj utakmici 14. kola Superlige Srbije.

Ubjedljivoj pobjedi Partizana doprinijeli su raspoloženi šuteri, kao i golman Dejan Vasić. Partizan je u prvih 30 minuta imao pet igrača sa po dva postignuta gola.

Do najveće prednosti na meču aktuelni srpski šampion imao je u 50. minutu, kada je razlika iznosila devet golova.

"Vodili smo sve vrijeme i igrali jednu dobru utakmicu. S te strane sam zadovoljan, ali nisam time što smo primili mnogo golova", rekao je trener crno-bijelih Aleksandar Brković.

Najefikasniji u Partizanu bio je Aleksandar Radovanović koji je postigao šest golova, dok je Aleksandar Pilipović predvodio goste sa osam pogodaka.

Crno-bijeli u subotu, 16. februara u Nišu dočekuju Hamburg u okviru devetog kola Lige šampiona.

(Tanjug, MONDO - foto: MN Press)