• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

VATERPOLO: Centarske brige Dejana Udovičića

Centar vaterpolo reprezentacije Srbije Slobodan Nikić rasekao ruku i stavljeno mu je 12 kopči.

Posle Branka Pekovića, koji je sa povredom noge krenuo u Aziju, još jedan centar vaterpolo reprezentacije Srbije zabrinuo je selektora Dejana Udovičića. Slobodan Nikić je tokom pripremnog duela sa Kanađanima u Seulu (18:8) rasekao ruku i stavljeno mu je čak 12 šavova!

"Nikić je tokom jednog duela zakačio školjku na kapici protivničkog igrača i povredio ruku. Rasekotina između drugog i trećeg prsta je velika i stavljeno mu je 12 kopči. Dan je proveo u bolnici na pregledima i najkasnije u sredu imaćemo kompletnu sliku povrede", izjavio je Udovičić za "Sportski žurnal".

Treći centar reprezentacije Srbije je Duško Pijetlović, a Peković je tokom treninga u Španiji polomio nožni prst i još se oporavlja.

Vaterpolo tim Srbije ostaje u Suelu do četvrtka, kada se seli u Peking. Udovičić će neposredno pred početak takmičenja, odnosno 8. avgusta odrediti imena 13 igrača koji će braniti boje Srbije na olimpijskom turniru.

(www.mtsmondo.com)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC