RUKOMET: Nova pobjeda Borac m:tela

Rukometaši Borca m:tel u četvrtom kolu Lige za prvaka BiH pobijedili su ekipu Čelika 30-26 (15-14).

RUKOMET: Nova pobjeda Borac m:tela Izvor: MONDO

Borac m:tel je za sada bez poraza. Karakteristika igara Borac m:tela ove sezone u Ligi BiH je da protivnike lome u drugom poluvremenu.

Tako je bilo i protiv Čelika, pošto je prvo poluvrijeme završeno 15:14 za Borac.

U pobjedničkom timu kapiten Trivundža sjajan sa devet golova, dok je golman Burić zabilježio 14 odbrana.

Na drugoj strani sjajan učinak Kadića, koji je postigao 12 golova. Gradačac je savladao Slogu 35:30, što je aktuelnom šampionu uzastopni poraz.
Kod pobjedničke ekipe najefikasniji su bili Slaven Šijaković sa 12, Damir Doborac sa devet, te Halil Šahdanović sa sedam golova. S druge strane kod Sloge su najefikasniji bili Milan Pavlov sa osam, te Danko Panić i Danijel Vukičević sa po šest golova.