Borac m:tel - CO Zagreb 12:12 (pol)

Furioznom igrom u finišu prvog dijela, Borac m:tel nadoknadio osam golova minusa protiv CO Zagreba (12:12) u 11. kolu SEHA lige.

Borac m:tel - CO Zagreb 12:12 (pol) Izvor: MONDO

Domaći rukometaši su bojažljivo ušli u utakmicu što su favorizovani Zagrepčani iskoristili i serijom od 6:0 na startu stigli do ogromne prednosti.

Prvi gol za Banjalučane postigao je Duško Hercegovac u osmom minutu, ali su gosti uzvratili i u 15. minutu pogotkom Tončija Valčića stekli ogromnih +8 (10:2).

Branislav Obradović i Srđan Trivundža su golovima nagovijestili buđenje crveno-plavih, koje je uslijedilo u finišu poluvremena.

Izabranici Janija Čopa su u tim trenucima letjeli po parketu dvorane "Borik" i fantastičnom serijom od 6:0 stigli do izjednačenja do odlaska na odmor - 12:12.

Najefikasniji u taboru Borca m:tel u prvih 30 minuta bili su Obradović i Mirko Mikić sa po tri gola, golman Mario Blažević je sakupio pet odbrana, dok su CO Zagreb predvodili Luka Stepančić sa četiri i Lovro Mihić sa pogotkom manje.

(MONDO, foto: Arhiva)