• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Janko sudiji: Kradeš me zbog ambasade?

Srpski teniser Janko Tipsarević ovih dana nije baš uživao na turniru u Zagrebu...

Hrvatski mediji objavili su u petak zanimljive anegdote sa mečeva koje je srpski teniser Janko Tipsarević odigrao na ATP turniru u Zagrebu.

Član srpskog Dejvis kup tima imao je sa sudijama nekoliko žučnih rasprava, a izrazio je i otvorenu sumnju da ga nekorektno tretiraju u znak odmazde za prošlonedeljni napad na ambasadu Republike Hrvatske u Beogradu!

Nakon poraza u igri parova, kada su on i Viktor Troicki izgubili od Australijanaca Henlija i Kera, vidno iznervirani Tipsarević upitao je domaćeg sudiju:

"Jel' ti to mene namerno kradeš zbog nereda i upada Srba u hrvatsku ambasadu u Beogradu".

Četrdeset četvrti reket sveta bio je nervozan i za vreme meča sa Ukrajincem Sergejom Stahovskim u četvrtfinalu singl konkurencije. Jedan gledalac nazvao ga je "ciganom", a Janko mu uzvratio istom merom:

"Nisam ja cigan, ti si cigan!"

Provokatora su uskoro odstranili službenici obezbeđenja, ali Tipsareviću to nije pomoglo da zaigra bolje. Posle osvojenog prvog seta izgubio je dva, samim tim i meč protiv autsajdera koji je prethodno bio bolji i od Viktora Troickog.

(MONDO, www.mtsmondo.com)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC