LIGA 4: Šampion poklekao na startu

Rukometaši Borca poraženi su od Konjuha rezultatom 30:24 u prvom kolu Lige 4.

Šampion BiH loše je započeo odbranu titule -  porazom u Živinicama od Konjuha. Domaći rukometaši bili su bolji slavili na kraju 30:24.

Borac je bio u vođstvu do 15. minuta, ali su rukometaši Konjuha uspjeli da prvih 30 minuta završe sa prednošću 16:14.

U nastavku u par navrata imali su i četiri gola prednosti da bi Borac deset minuta prije kraja stigao na samo gol zaostatka – 24:23.
Izabranici Janija Čopa su tu međutim stali i do kraja postigli samo pogodak, dok je Konjuh bio efikasan i na kraju slavio 30:24.

Najefikasniji kod Konjuha bili su Smajić sa sedam golova, Hadžiomerović je postigao šest, a Begić, Zildžić i Jaškić po četiri, dok je kod Borca Bezbradica postigao šest golova, Obradović pet, a Nikolić četiri.

U srijedu se nastavlja Liga 4 i Konjuh gostuje u Zenici kod Čelika, koji je u prvom kolu pobijedio sarajevsku Bosnu rezultatom 32:30.