• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

RS BiH pomaže nastradalima od poplava

Brojni sportisti, savezi i klubovi uključili su se u akciju pružanja pomoći nastradalima u katastrofalnim poplavama u Bosne i Hercegovini.

Izvor: MONDO/Bojan Jakovljevic

Na preporuku Olimpijskog komiteta BiH u akciju se uključio i Rukometni savez BiH, koji će za pomoć unesrećenima izdvojiti dio prihoda od ulaznica baraža za plasman na Svjetsko prvenstvo.

"Rukometni savez Bosne i Hercegovine je odlučio da dio prihoda od utakmice baraža za Svjetsko prvenstvo 2015. godine između Bosne i Hercegovine i Islanda, koja će se odigrati 07. 06. 2014. godine u Sarajevu u dvorani 'Mirza Delibašić', uplati za nastradale građane širom Bosne i Hercegovine", navodi se u saopštenju RS BiH objavljenom na zvaničnom sajtu.

Osim toga, zaposleni u RS BiH će se odreći dijela primanja za nastradale.

"Uposlenici Rukometnog saveza BiH odlučili su da se od svojih mjesečnih primanja odreknu dijela plata za nastradale u Bosni i Hercegovini".

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC