DOBOJ 2014: Remi Borac m.tela i Azotija

Bez pobjednika u meču poljskog i šampiona Bosne i Hercegovine na TV turniru šampiona u Doboju.

DOBOJ 2014: Remi Borac m.tela i Azotija Izvor: MONDO/Bojan Jakovljević

Izvor: MONDO/Bojan Jakovljević

Uzbudljiv i kvalitetan meč odigrali su Borac m:tel i poljski Azoti na TV turniru šampiona u Doboju.

Na kraju u meču šampiona BiH i ekipe, koju predvodi bivši trener i igrač Borca, a sadašnji selektor BiH, Dragan Marković neriješeno 28:28.

Borac m:tel je poveo 28:27, a remi poljskom timu je iz petarca

Pet sekundi prije kraja obezbijedio reprezentativac Bosne i Hercegovine Nikola Prce.

Borac m.telu je pripalo prvo poluvrijeme. Ekipa je bila rastrčana i borbena i na poluvrijeme su otišli sa četiri gola prednosti (18:14).

U nastavku mnogo bolja igra Azotija, koji je veoma brzo došao do izjednačenja 21:21.Do kraja  se igralo gol za gol i na kraji čini se da je remi najpravedniji. U ekipi Borac m.tela Milan Đukić najefikasniji sa sedam, a na drugoj strani Prce je postigao osam golova.

Večeras još igraju Bešiktaš- Iran i Metaloplastika-Derventa.