Debakl "orlova" na Islandu

Reprezentacija Srbije pretrpela ubedljiv poraz u meču trećeg kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2016. godine.

Debakl "orlova" na Islandu Izvor: MN PRESS

Selektor Dejan Perić u najavi utakmice protiv Islanda je govorio kako recept za pobedu mora da se traži u čvrstoj odbrani.

Koliko su srpski rukometaši ispunili trenerove zamisli, najbolje govori konačan rezultat 38:22 (16:10) u korist domaćina!

"Orlovi" i Island sada su sa po četiri boda izjednačeni na čelu tabele, a u četvrtak može da im se pridruži i Crna Gora, ako pobedi Izrael u gostima.

Priliku za revanš Perićevi izabranici imaće u nedelju od 19.00 u niškom Čairu.

Inače, Islanđani su posle 10 minuta igre vodili 8:1, a 15 minuta pre kraja imali su dvostruko više postignutih golova na svom kontu - 30:15! Gudjon Valur Sigurdson predvodio ih je sa čak 12 pogodaka...