Borac m:tel ubjedljiv protiv Sloge

Banjalučani u "Boriku", u prijateljskom meču, savladali tim iz Gornjeg Vakufa-Uskoplja 31:20 (16:14).

RK Borac m:tel Banjaluka Sloga Gornji Vakuf Uskoplje 31:20 (16:14) Izvor: MONDO
Izvor: MONDO

U sklopu priprema za nastavak sezone u Premijer ligi BiH, Rukometni klub Borac m:tel večeras je u "Boriku" ugostio Slogu iz Gornjeg Vakufa-Uskoplja, a "crveno-plavi" slavili su 31:20 (16:14).

Ekipa Bojana Unčanina pokazala je da je kvalitetniji rival, a na odmor se otišlo s dva gola prednosti za domaćina, 16:14.

U nastavku, tim iz Banjaluke ubacio je u brzinu više, razigrali su se momci u crveno-plavim dresovima, pa je po isteku 60. minuta na semafolu stajalo ubjedljivih "plus 11" - 31:20.

Podsjetimo, ekspedicija Borca trebalo je krajem sedmice da otputuje na turneju po Istri, a nakon što je ista otkazana zbog tehničkih problema, odlučeno je da se ekipa suprotstavi federalnom prvoligašu Slogi.