Kup RS: Rudar Prijedor eliminisao Borac!

Banjalučki Borac poražen je u Omarskoj od Rudar Prijedora minimalnim rezultatom 0:1, čime je u osmini finala eliminisan iz Kupa Republike Srpske. Jedini gol na meču postigao je Saša Stijepić u 18. minutu.

Kup RS: Rudar Prijedor eliminisao Borac! Izvor: MONDO/Bojan Jakovljević

Izvor: MONDO/Bojan Jakovljević

Prvoligaš Rudar Prijedor osvetio se Banjalučanima za poraz u prvoj utakmici osmine finala Kupa Bosne i Hercegovine (0:1, Jović) od prije šest dana i eliminisao ih u osmini finala Kupa Republike Srpske.

"Rudari" su danas u Omarskoj slavili 1:0 golom Saše Stijepića u 18. minutu, čime je prekinuta Borčeva serija od 596 minuta bez primljenog gola!

Preostali mečevi osmine finala Kupa RS igraju se sutra, dok je duel Jedinstva iz Žeravice i gatačke Mladosti odgođena za 15. oktobar.

U ovoj fazi takmičenja igra se samo jedan meč, a ukoliko nakon 90 minuta rezultat bude izjednačen, penali će odlučiti pobjednika.