JSL: "Petkov" peti, "šou" Babovića

"Na krovu" novi poraz Jagodine, u utakmici koju je obeležio Stefan Babović. Čukarički deklasirao Radnički iz Kragujevca.

JSL: "Petkov" peti, "šou" Babovića Izvor: MN PRESS

Eze "Petak" Frajdej vratio se u tim Mladosti iz Lučana i pogodio peti put ove sezone.

Napadač iz Nigerije poveo je zajedno sa fudbalerom Partizana na pozajmici u Lučanima, Igorom Zonjićem, svoj tim do druge pobede u gostima ove sezone.

U Pećincima: Donji Srem - Mladost 1:2 (1:1).

Frajdej je doveo Lučance u vođstvo u 12. minutu, izjednačio je "večni" Darko Spalević sa bele tačke u 19, a konačan rezultat postavio je defanzivac Zonjić, u 55. minutu, prvim pogotkom u sezoni. Identičnim rezultatom, Mladost je pobedila u Novom Pazaru, a Donjem Sremu je ovo bio prvi poraz kod kuće ove sezone.

Čukarički je na Brdu deklasirao "nepopravljivi" Radnički iz Kragujevca. Bilo je 4:1 (3:1), tako da je sada skor u utakmicama dva kluba 7-0-2 u korist Beograđana.

Radnički je doživeo četvrti uzastopni poraz, a šesti u poslednjih sedam mečeva. Sa četiri boda, oni ostaju na začelju lige i mogu da se nadaju porazu Napretka kod kuće u meču sa Radničkim iz Niša, kako bi bar s nekim ostali poravnati na tabeli.

Čuka, za koju su po dva gola dali Slavoljub Srnić i Obeng Regan, ima već 15 bodova i ponovo će se boriti za Evropu.

Ako je za utehu Kragujevčanima, dali su gol posle tri utakmice i više od 370 minuta igre. Strelac je bio Nikola Kovačević.

Voždovac, posle šest uzastopnih poraza, već treće kolo ne zna za neuspeh.

"Zmajevi" su se trgli pobedom nad Lučanima, potom odigrali 2:2 sa Crvenom zvezdom na "Marakani", a ove subote tim Zorana Milinkovića naneo je Jagodini četvrti poraz u šest kola - 1:0 (1:0).

Stefan Babović obeležio je ovaj susret. U 44. minutu postigao je gol za 1:0, baš kao i u meču sa ekipom Mladosti, a potom je u 79. minutu dobio crveni karton, tako da neće igrati protiv Vojvodine narednog vikenda.