PL BiH: "Vukovi" smazali Čelik (VIDEO)

Sarajevski Olimpik upisao je prvu pobjedu ove sezone u Premijer ligi Bosne i Hercegovine! Na "Otoci" je rutinski savladan zenički Čelčik rezultatom 3:0 (1:0).

U prvoj utakmici četvrtog kola šampionata BiH, "vukovi" su upisali prva tri boda!

Poslije isitivanja snaga, Sarajije su krenule u napad i zahvaljujući mladom Sanjinu Leliću propustili stopostotnu šansu u 38. minutu.

...

Ipak, Lelić se iskupio već u narednom napadu kad je izbjegao ofsajd zamku i rutinski završio akciju za vođstvo Olimpika od 1:0.

...

U nastavku je već na samom početku prednost domaćih udvostručio Armin Mahović poslije asistencije Rijada Kobiljara, koji je bio jedan od najboljih aktera meča na "Otoci".