Atalanta četvrta, Krunić "pocijepao" Lacio

Atalanta iz Bergama novom pobjedom izbila na četvrto mjesto na tabeli Serije A. Rade Krunić strijelac za Empoli.

Atalanta iz Bergama je po trenutnom stanju na tebli Serije A među klubovima, koji će se boriti za Ligu šampiona naredne sezone.

U meču 25. kola savladali su na domaćem terenu Krotone 1:0 i sada imaju 48. bodova i nalaze se na četvrtom mjestu na tabeli Serije A!

Dugo je Atalanta “lomila” pretposljednju ekipu na tabeli, a tek početkom drugog poluvremena Konti je uspio sa pet metara da zatrese mrežu gostiju.

Bila je to 15. pobjeda Atalante ove sezone.

Lacio je slavio u gostima kod Empolija 2:1 poslije preokreta. Ovom pobjedom sada su na tabeli odmah iza Atalante. Imaju 47 bodova.

Reprezentativac BiH Rade Krunić postigao je odličan pogodak u 67. minutu za vođstvo Empolija.

...

Samo minut kasnije Imobile se našao na pravom mjestu nakon jedne odbijene lopte. Empoli - Lacio 1:1.

...

Tri boda Laciju obezbijedio je Keita golom u 80. minutu. On je u igru ušao umjesto Sergeja Milinković - Savića.

...

U poraženom timu Rade Krunić odigrao je cijeli meč.

Na drugoj strani Senad Lulić je takođe bio 90 minuta na terenu. Basta i Milinković Savić su počeli meč, ali su zamijenjeni, dok je Filip Đurđević ušao u igru umjesto Radua.